Prodej nových a ojetých aut

Prodej aut nových nebo ojetých je událostí, kdy je třeba zbystřit, protože se nejedná o malé peníze. Každý si zároveň přeje mít auto spolehlivé, bezpečné a pokud možno úsporné. Při nákupu auta tak nesmíte zapomenout utlumit city a zapojit rozum. V případě, že nemáte moc peněz a láká vás nový vůz na který máte, budiž dopřejte si jej. Pokud však máte vybrán ojetý vůz na který tak tak finančně dosáhnete, radějí si ponechte 5-10% peněz na případné opravy.

Pokud utratíte všechny peníze za vůz, který může mít nečekanou závadu, může vás to přijít draho. Navíc nebudete mobilní a to je velká nepříjemnost. Každý ojetý vůz si zaslouží servis ihned po nákupu. Neriskujte zadřený motor, který bývá nejčastější fatální koncovkou zanedbaného servisu. Ideálně podrobte vůz důkladné prohlídce ještě než za něj zaplatíte. Pokud bude riziko nějaké dražší závady vysoké, raději od koupě ustupte a hledejte vůz jiný.

Pokud se bojíte riskovat při koupi ojetého vozu, obraťte se na jiný než-li český automobilový trh. Doporučit se dá trh německý, německé autobazary jsou v průměru mnohem serióznější, než tuzemské autobazary. Pokud nevládnete německým jazykem, doporučujeme obrátit se na specialist v dovozu aut z Německa, kteří za vás vyřídí potřebné formality ohledně dovozu. Dovoz auta na zakázku je čím dál populárnější formou dovozu aut.

Prodej aut je zajímavý také na aukcích automobilů zejména v Německu, Belgii, Holandsku a Dánsku. Opět můžeme doporučit hlavně vozy zakoupené a provozované v Německu.

Nové vozy

Prodej nových aut můžeme doporučit také v České republice, ale určitě se podívejte také na zahraniční ceníky, můžete ušetřit značnou část peněz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Dovoz a prodej aut

Pokud hledáte ojetý vůz, zvažte kde jej nejlépe pořídit. Nenechte se zmást nablýskanými češtinami s malým nájezdem a nízkou cenou. Dojeďte si klidně do Německa pro vůz s jasnou historií, v mnohem lepším stavu. Neprohloupíte.

Dovoz aut z Německa

Nejlevnější povinné ručení